MERKEZ BÜRO SEN İL BAŞKANI BOLAKAR’DAN İŞ-KUR’A ZİYARET

Merkez Büro Çalışanları Sendikası (Merkez Büro Sen) İl Başkanı İdris BOLAKAR, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mahmut AKKUŞ’u ziyaret etti.

Ziyarette İş-Kur İl Müdürlüğünde çalışmakta olan memurların çalışma ortamları, sorunları ve çözümleri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. BOLAKAR “Her eve girecek bir ekmek için öz verili çalışmalarınızı, proje ve seminerler gibi faaliyetlerinizi takip ediyoruz. Aksaray ilimizde işsizliğin azalması yönünde yaptığınız çalışmalardan dolayı  teşekkür ediyor ve sivil toplum örgütü olarak destekliyoruz. Gerçekten bu aziz millet için elini taşın altına koyan samimi her kim varsa sonuna kadar destekçisiyiz. Tüm Memur Sen Konfederasyonuna  bağlı Merkez Büro Çalışanları Sendikası olarak ziyaretlerimiz ve faaliyetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Sendikacılığın yasal mevzuatı dışına çıkılmadan yapılması hususunu, tüm Kamu Kurumlarında memurlar arasında adil, eşit fırsatların tanınmasını savunuyoruz.

Bu güzel ülkemizin Memurlarının Sesi olma noktasında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” dedi. Çalışma ve İş-Kur İl Müdürü AKKUŞ ise: “Yeni İstihdam çalışmalarımız ve yerleştirmelerimiz var. Aksaray da daha çok işsiz insanımıza istihdam sağlamak için çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. ”dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  AKKUŞ, Merkez Büro Sen İl Başkanı İdris BOLAKAR’ a teşekkür etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*